Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina honda

293 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4X4 Viti 2012
1/10

12,200 EUR

Volkswagen Tiguan 199999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi Q5 Full Opsion
1/6

11,500 EUR

Audi Q5 169999 km 2011 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

C klas 220 CDI 2010
1/9

7,000 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

C klas 180 kompresor
1/9

4,500 EUR

Mercedes-Benz C 180 249999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

E klas benxin gaz
1/7

5,500 EUR

Mercedes-Benz E 200 249999 km 2006 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Jetta
1/8

7,000 EUR

Volkswagen Jetta 169999 km 2012 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFTE AUTOMATIK 2005
1/10

5,200 EUR

Mercedes-Benz C 220 179999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

MERCEDES-BENZ
1/9

12,000 EUR

Mercedes-Benz S 550 249999 km 2008 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Opel Movano 2.5 cdti viti 2006
1/6

6,900 EUR

Opel Movano 149999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

AUDI A6 BENZINE GAZ
1/9

6,200 EUR

Audi A6 299999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Ford Transit 300L 2.2 TDCi
1/9

7,900 EUR

Ford Transit 149999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

LANCIA YPSILON OKAZION
1/8

2,400 EUR

Lancia Ypsilon 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Toyota Hiace 2.5D4D viti 2006
1/8

4,800 EUR

Toyota Hiace 299999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008
1/9

7,500 EUR

Hyundai H-1 119999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

OKAZION OPEL MERIVA
1/7

2,200 EUR

Opel Meriva 299999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Fiat Ducato 33 2.3 MJT viti 2008
1/5

6,900 EUR

Fiat Ducato 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

OKAZION 1.6 NAFTE
1/10

8,500 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Fiat Ducato viti 2016 2.3mjt
1/10

10,900 EUR

Fiat Ducato 139999 km 2016 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Fiat Doblo viti 2008 1.9 mjt
1/9

3,500 EUR

Fiat Doblo 149999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Fiat Doblo 1.9 mjt viti 2008
1/7

3,300 EUR

Fiat Doblo 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina honda

Makina honda dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.