Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina ne shitje shijak

248 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
E 240 Benzine/Gaz Super
1/12

5,700 EUR

Mercedes-Benz E 240 199999 km 2000 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Berat, Targa Shqiptare

OKAZION BMW X1 2010 2.0
1/8

8,500 EUR

BMW X1 249999 km 2010 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Okazion Phaeton Presidencial Full Option
1/11

1,111,111 EUR

Volkswagen Phaeton 179999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

WOLSWAGEN CADI. VITI 2007. 1.9 NAFTE.. VITI 2006
1/11

5,500 EUR

Volkswagen Caddy 189999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

PEUGOT 308. VITI 2010. 1.6 NAFTE. MUNDSI NDRIMI
1/9

3,700 EUR

Peugeot 308 189999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Mercedes Benz E220 Evo
1/10

6,500 EUR

Mercedes-Benz E 220 199999 km 2009 Automatik Naftë

Fier, Targa Shqiptare

BMW 320D E46 M47
1/12

2,650 EUR

BMW 320 299999 km 2000 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet BMW 730d e38 automat Full option.
1/12

4,000 EUR

BMW 730 199999 km 2000 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion Toyota Yaris 1.4 Naft Automat
1/8

4,400 EUR

Toyota Yaris 159999 km 2006 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

C300 4matik
1/11

8,500 EUR

Mercedes-Benz C 300 189999 km 2008 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

4x4 Peugeot 2.2 hdi
1/4

6,900 EUR

Peugeot 4007 159999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Ford Fokus 2009
1/8

3,500 EUR

Ford Focus 179999 km 2009 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Lancia Musa 1.3 naft
1/7

2,500 EUR

Lancia MUSA 199999 km 2007 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Eclas 250 AMG LOOK
1/11

12,500 EUR

Mercedes-Benz E 250 199999 km 2011 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010
1/12

4,300 EUR

Toyota Yaris 159999 km 2010 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Mercedes Benz C-class c180kompressor benzin/gaz 05
1/8

5,600 EUR

Mercedes-Benz C 180 249999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A3 2011
1/7

7,000 EUR

Audi A3 199999 km 2011 Automatik Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.3 naft 2008
1/6

3,500 EUR

Opel Corsa 169999 km 2008 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT AUTOMATIK 2007 FULL
1/12

4,200 EUR

Opel Zafira 169999 km 2007 Automatik Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Volkswagen Passat V5 Premium
1/11

2,800 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2003 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina ne shitje shijak

Makina ne shitje shijak dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.