Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te lira ne shitje shqiperi

117 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
E 240 Benzine/Gaz Super
1/12

5,700 EUR

Mercedes-Benz E 240 199999 km 2000 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Berat, Targa Shqiptare

C300 4matik
1/11

8,500 EUR

Mercedes-Benz C 300 189999 km 2008 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Lancia Musa 1.3 naft
1/7

2,500 EUR

Lancia MUSA 199999 km 2007 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Mercedes Benz C-class c180kompressor benzin/gaz 05
1/8

5,600 EUR

Mercedes-Benz C 180 249999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.3 naft 2008
1/6

3,500 EUR

Opel Corsa 169999 km 2008 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Volkswagen Passat V5 Premium
1/11

2,800 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2003 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

MERCEDES BENZ CLS 350 CDI 4 MATIC EXTRA FULL AMG
1/11

23,500 EUR

Mercedes-Benz CLS 350 299999 km 2012 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

AUDI Q 5 S LINE QUATTRO 2.0 TDI
1/12

29,000 EUR

Audi Q5 129999 km 2014 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

OPEL CORSA VETEM.ME DOGANE.SAPO ARDHUR SUPER
1/11

3,700 EUR

Opel Corsa 199999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

BMW 320
1/9

5,500 EUR

BMW 320 249999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

FORD FIESTA
1/9

2,800 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SUPER MAKIN OPEL ASTRA
1/8

3,200 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

AUTOMAT LANCIA MUSA 3 400€(BENZIN GAZ)PANAROMIKE
1/12

3,400 EUR

Lancia MUSA 199999 km 2006 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

BMW X3 SHITET sapo ardhur vetem dogan
1/12

8,000 EUR

BMW X3 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi Q3 viti 2012 2.0 nafte Automat S-tronic
1/12

19,500 EUR

Audi Q3 109999 km 2012 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUDI A6 S LINE 2016 QUATTRO
1/8

28,500 EUR

Audi A6 129999 km 2016 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

ML350 Bluetec-Letra deri Gusht 2021
1/11

23,500 EUR

Mercedes-Benz ML 350 129999 km 2013 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Shite B-Class 2011 Benzine Gaz
1/12

8,000 EUR

Mercedes-Benz B 180 84999 km 2011 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

caddy
1/9

5,200 EUR

Volkswagen Caddy 299999 km 2006 Manual Naftë

Kukës, Targa Shqiptare

VW Touran -06
1/5

3,800 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2006 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te lira ne shitje shqiperi

Makina te lira ne shitje shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.