Mbrapa

Filtro rezultatet

Makinat me te lira ne shqiperi

168 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
MERCEDES-BENZ
1/9

12,000 EUR

Mercedes-Benz S 550 249999 km 2008 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

AUDI A6 BENZINE GAZ
1/9

6,200 EUR

Audi A6 299999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

LANCIA YPSILON OKAZION
1/8

2,400 EUR

Lancia Ypsilon 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Toyota Hiace 2.5D4D viti 2006
1/8

4,800 EUR

Toyota Hiace 299999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008
1/9

7,500 EUR

Hyundai H-1 119999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

OKAZION OPEL MERIVA
1/7

2,200 EUR

Opel Meriva 299999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Fiat Ducato 33 2.3 MJT viti 2008
1/5

6,900 EUR

Fiat Ducato 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

OKAZION 1.6 NAFTE
1/10

8,500 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Fiat Ducato viti 2016 2.3mjt
1/10

10,900 EUR

Fiat Ducato 139999 km 2016 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Fiat Doblo 1.9 mjt viti 2008
1/7

3,300 EUR

Fiat Doblo 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

OKAZION C CLASS
1/8

8,000 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006
1/9

2,600 EUR

Ford Focus 189999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT W
1/10

3,800 EUR

Mercedes-Benz C 200 199999 km 2004 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

MERCEDES C 200 KOMPRESOR BENZINE
1/5

4,300 EUR

Mercedes-Benz C 200 159999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR
1/6

7,400 EUR

Mercedes-Benz C 180 159999 km 2007 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

VW POLO 1.4 NAFTE VITI 2009
1/5

3,500 EUR

Volkswagen Polo 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

BMW 525 XD 2008 NAFTE AUTOMAT LEKURE ETJ
1/12

7,900 EUR

BMW 525 199999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION ML 320 NAFT AUTOMAT NDERROHET
1/11

10,900 EUR

Mercedes-Benz ML 320 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

AUTO ESEM . S 500. 110 MIJE KM. LIMITED EDITION
1/12

50,000 EUR

Mercedes-Benz S 500 109999 km 2007 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

ESEM MOTORS. MAZDA CX7. AUTOMAT KAMERA BAXHA
1/8

6,999 EUR

Mazda CX-7 249999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makinat me te lira ne shqiperi

Makinat me te lira ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.