Mbrapa

Filtro rezultatet

Shiten makina

219 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
caddy
1/9

5,200 EUR

Volkswagen Caddy 299999 km 2006 Manual Naftë

Kukës, Targa Shqiptare

VW Touran -06
1/5

3,800 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2006 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Shqiptare

Ford Fiesta
1/8

4,500 EUR

Ford Fiesta 249999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet fiat 500 2012
1/8

6,950 EUR

Fiat 500 119999 km 2012 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW Touran 2.0 TDI AUTOMAT 2005
1/10

4,300 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2005 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet vw JETTA 2012
1/9

8,600 EUR

Volkswagen Jetta 169999 km 2012 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo
1/12

17,500 EUR

BMW 528 149999 km 2013 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Chevrolet SPARK
1/11

3,200 EUR

Chevrolet Spark 99999 km 2011 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Peugeot 207 1.4 hdi 2011
1/7

3,200 EUR

Peugeot 207 169999 km 2011 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Renault Clio 1.5 hdi viti 2009
1/7

3,200 EUR

Renault Clio 149999 km 2009 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 2009
1/8

8,900 EUR

Volkswagen CC 249999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO SPORTBACK
1/12

22,600 EUR

Audi A7 189999 km 2011 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO SPORTBACK
1/12

22,600 EUR

Audi A7 189999 km 2011 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO SPORTBACK
1/12

22,600 EUR

Audi A7 189999 km 2011 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Mercedes C300 4Matic 2011
1/12

9,600 EUR

Mercedes-Benz C 300 189999 km 2011 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Mercedes C300 4Matic 2011
1/12

9,600 EUR

Mercedes-Benz C 300 189999 km 2011 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Mercedes C300 4Matic 2011
1/12

9,600 EUR

Mercedes-Benz C 300 189999 km 2011 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006
1/5

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006
1/5

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006
1/5

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Shiten makina

Shiten makina dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.