Mbrapa

Filtro rezultatet

Shiten makina golf 4

251 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
Mercedes Benz GLC 220 CDI Coupe 4 Matic
1/10

42,000 EUR

Mercedes-Benz GLC 220 34999 km 2017 Automatik Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Volkswagen Polo 1.4 16V Benzine Gaz
1/6

2,750 EUR

Volkswagen Polo 189999 km 2003 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

AUDI Q 5 S LINE QUATTRO 2.0 TDI
1/12

29,000 EUR

Audi Q5 129999 km 2014 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Vw Golf 2.0 Tdi Komfortline
1/6

6,000 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

SKODA FABIA SHITET VETEM ME DOGANE GATI PER TARGA
1/9

3,500 EUR

Skoda Fabia 199999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

MITSUBISHI COLT VETEM ME.DOGAN SAPO ARDHUR
1/12

3,400 EUR

Mitsubishi Colt 189999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OPEL CORSA VETEM.ME DOGANE.SAPO ARDHUR SUPER
1/11

3,700 EUR

Opel Corsa 199999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

FORD FIESTA BENZIN GAZ
1/11

4,400 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2010 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

BMW 320
1/9

5,500 EUR

BMW 320 249999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

FORD FIESTA
1/9

2,800 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford fokus 1.6 naft viti 2009 manual
1/8

3,400 EUR

Ford Focus 19999 km 2009 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

TAYOTA YARIS shitet AUTOMAT
1/8

4,700 EUR

Toyota Yaris 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SUPER MJET.LAND ROVER FRILANDER
1/9

3,990 EUR

Land Rover Freelander 199999 km 2005 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

MERCEDES BENC C 220 SUPER MJET AUTOMAT NGA BELGJIK
1/12

5,700 EUR

Mercedes-Benz C 220 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SUPER MAKIN OPEL ASTRA
1/8

3,200 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

FIAT GRANDE PUNTO
1/12

2,990 EUR

Fiat Grande Punto 199999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

MERCEDES BENC C 200 SHITET VETEM SHITET JO.NDRRIM
1/9

5,300 EUR

Mercedes-Benz C 200 199999 km 2006 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SKODA YETI .AUTOMAT SHITET .CDO PROV JU PRES TEL.
1/11

6,800 EUR

Skoda Yeti 129999 km 2010 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUDI A4 1.9 NAFT AUTOMAT VITI 2004 SUPER GJENDJE
1/8

3,700 EUR

Audi A4 24999 km 2004 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUTOMAT LANCIA MUSA 3 400€(BENZIN GAZ)PANAROMIKE
1/12

3,400 EUR

Lancia MUSA 199999 km 2006 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Shiten makina golf 4

Shiten makina golf 4 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.