Mbrapa

Filtro rezultatet

Tregu makinave shkoder

118 njoftime për kërkimin tuaj

Nuk ka filtra të zgjedhura
Volkswagen Polo 1 4 Gaz/Benzin nga Fabrica 2010
1/6

5,700 EUR

Volkswagen Polo 94999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Mercedes CLS 400 4Matic AMG Limited
1/12

34,500 EUR

Mercedes-Benz CLS 400 169999 km 2017 Automatik Benzin

Durrës, Targa Të huaja

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011
1/9

8,200 EUR

Hyundai Accent 94999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

CITROEN C3 PIKASO 1.6 NAFTE nga ZVICRA
1/10

4,800 EUR

Citroën C3 149999 km 2011 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion A class AUTOMAT
1/11

3,200 EUR

Mercedes-Benz A 180 19999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion Golf 5 nafte
1/8

2,800 EUR

Volkswagen Golf 24999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion evo
1/9

6,500 EUR

Mercedes-Benz E 320 24999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA
1/9

4,500 EUR

Audi A6 299999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

JEEP WRANGLER SAHARA 2013 AUTO PENTA
1/9

23,000 EUR

Jeep Wrangler 149999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

Mercedes Benz C220d 4MATIC 2016
1/10

16,600 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2016 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

RANGE ROVER VOGUE 3.6 AUTO PENTA
1/10

19,000 EUR

Land Rover Range Rover 139999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

VOLVO V50 2006 AUTO PENTA
1/9

4,500 EUR

Volvo V50 159999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA
1/9

3,900 EUR

Mercedes-Benz A 160 159999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA
1/10

44,000 EUR

Mercedes-Benz GLS 400 54999 km 2017 Automatik Benzin

Vlorë, Targa Shqiptare

VOLVO V50 2007 AUTO PENTA
1/10

4,500 EUR

Volvo V50 149999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Citroen Nemo 2013 AUTO PENTA
1/10

5,500 EUR

Citroën Nemo 109999 km 2013 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA
1/7

7,200 EUR

Mercedes-Benz E 320 249999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA
1/10

8,000 EUR

Audi TT 179999 km 2006 Manual Benzin

Vlorë, Targa Shqiptare

Auto fortuzi
1/9

3,700 EUR

Toyota Yaris 189999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

E 280 CDI 4-Matic Avantgarde
1/12

6,500 EUR

Mercedes-Benz E 280 249999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Tregu makinave shkoder

Tregu makinave shkoder dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.