2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8,000 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 4999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Modeli Tiguan
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin ⁣ •Viti 2011 •Ndezje START/STOP •Full Option⁣ •Kambjo Automatike •Me 133,790 ml ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli. •Fenera Me Lupa Bi-xenon Qe Kthehen Sipas Timonit •Sendilje me ngrohje dhe memorie •Disqe 17’ me sensor,Gomat e reja •Kamer Parkimi •Kompjuter Bordi •Tavan panoramik •Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp •Klima Dixhitale Bi-zonale⁣ •Timon multifunksional •Interiori Lekure origjinale BLACK •Sensor Shiu-Drite.⁣ •Mbyllje qendrore •Xhama te zinj para dhe mbrapa •Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult •Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur. ⁣ 📂Makina eshte me Motorr 2.0T i cili mundeson Harxhim Minimal te ketij motorri.Behet 100% me gaz. E perdorur nga nje pronari i vetem qe e ka blere te re ne Amerik.Makina eshte ne gjendje Perfekte shume e paster si nga brenda edhe nga jasht, nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri. ⁣ 📞+355695508320(Tel & WhatsApp)⁣ ⁣ 💶8,000€ (I diskutueshëm )⁣ ⁣ 📍Durres maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale

Kontakti

Cel: 0695508320