2013 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

11,300 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Modeli Tiguan
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Blu

2013 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin ⁣ •Viti 2013 •Behet 100% Gaz •4 motion (4x4) •Kambjo Automatike •Me 175,206 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli. •Sendilje me ngrohje •Disqe 18 me sensor,Gomat e reja •Kamer Parkimi •Kompjuter Bordi •Tavan panoramik •Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp •Timon multifunksional •Interiori Lekure origjinale BLACK •Sensor Shiu-Drite.⁣ •Mbyllje qendrore •Xhama te zinj mbrapa origjinal •Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult •Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri. ⁣ ⁣ 📞+355695508320(Tel & WhatsApp)⁣ ⁣ 💶12,000€ (I diskutueshëm )⁣ ⁣ 📍Durres maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale

Kontakti

Cel: 0695508320