A200 CDI 2013 AUTOMAT PACKET AMG 16.499 EURO

16,499 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli A 200
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

A200 CDI,1.8 NAFTE,AUTOMAT,VITI 2013,PACKET AMG, XENON/BIXENON LED,PANORAME,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,RADIO-CD-NAVI-BLUETOOTH,SEDILJE ME NGROHJE,KLIMA BIZONALE,SISTEM ECO,KOMANDA NE TIMON,SALLON KAMOSH AMG,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,SINJALE TEK PASQYRAT,IMPORTUAR NGA JASHTE ME DEKUMENTACION TE PAGUAR,132.000 KM ORIGJINALE,GJENDJA 10/10 CMIMI:16.499 EURO INFO:0684161077 BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077