Audi A3 1.6 S-Line

7,200 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli A3
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

• Audi A3 1.6 S-Line • Viti 2009 • Km. 140.000 • Benzin/Gaz • Me Dogane Te Paguar •S-Line Brenda Jasht •Kambio Automatike Tronic •Radio CD MP3 •Kompjuter Bordi •Clima Tronic •Sensor Drite dhe Shiu •Xhamat E Zinj •Pasqyrat me Palosje •Isofix •Disqet 17 • Per Me Teper Info Kontakto Ne Numrin E Tel. 069 554 2347 Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347