AUDI A3 MODEL 2009 2.0 NAFTE AUTOMAT 7999 EURO

7,999 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A3
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

AUDI A3 SPORTBACK,12/2008 MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,SENSORE PARKIMI,KOMANDA NE TIMON,MARSHE NE TIMON,KLIMA BIZONALE,SEDILJE ME NGROHJE,DRITA AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,AUX,RADIO-CD,KOMPIUTER BORDI ETJ...MAKINA ESHTE E IMPORTUAR NGA GJERMANIA E SAPO TARGUAR ME DOKUMENTACION TE PAGUAR,TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SI (vaj filtra,kit faze rrip motori,volant,4 goma te reja) NE GJENDJE PERFEKTE 240.000 KM FULL SERVICE AUDI CMIMI:7999 EURO BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077