Audi A4 2.0 Benzine Automat -08 Mundsi ndrrimi

8,900 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Audi A4—2.0 Benzin , Viti Prodhimit 2008 , sendilje elektrrike+ngrofje+ftofje, sallon lekure bezh , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , distronik , navigator , bagazhier, bluetooth , drita kseno bi kseno , kam , sensor parkimi , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e sapo bera.. Cmimi—8.900 Euro I diskutueshem Viber—WhatsApp Cel—0682036363 Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363