Audi A4 2.0 TDI 2006 FULL M.Nderrimi

4,500 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Pogradec
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E zezë

Shitet Audi A4 2.0 TDI,ngjyre e zeze,viti 2006,kambio manuale 6+1,sallon rrobe ne gjendje perfekte dhe shum i paster,sedilje me ngrohje,kater xhama elektrik,pasqyra elektrike,kondicioner,navi vogel,dsiqe alumini sport,kater goma te reja,muzike me gufer ne bagazh,km 200000,etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerrike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gejrmania dhe eshte me Dogane Te Paguar.Cmimi 4500 Euro.Faleminderit.

Kontakti

Cel: 069 21 07 549