Audi A4 2.0 TDI S-Line

4,490 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

• Audi A4 2.0 TDI S-Line • Viti 2007 • Km. 220.000 • Me Dogane Te Paguar •170 Hp •Kambio Manuale 6 Marsha •Navigator •Radio CD CDC DVD •Kompjuter Bordi •Pilot Automatik •ABS •ESP •Clima Tronic •Sensor Drite dhe Shiu •Xhamat E Zinj •Pasqyrat me Palosje •Disqe Alumini 17 S-Line Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347