Audi A4 2.0 TDI

11,300 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

• Audi A4 2.0 TDI • Viti 2013 • Km. 205.000 • Me Dogane Te Paguar •Kambio Automatike 8G Tronic •Navigator Multifunksional 3D Map •CD •MP3 •Aux •Sd Card •Dritat Full Led •Stopat Mbrapa Led •Clima Tronic •Drive Select •Eco Start/Stop •Speed Lim. Assist •Sensor Parkimi •Sensor Drite dhe Shiu •Pasqyrat Elektrike Me Palosje •Isofix •Xhamat E Zinj • Per me teper info kontakto ne numrin e tel. 069 554 2347 Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347