AUDI A4 2.0 TFSI AUTOMAT 2011 QUATTRO 7900 EURO

7,900 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

AUDI A4,2.0 TFSI BENZINE,QUATTRO,VITI 2011,AUTOMAT,BAXHA XHAMI,SENSORE DHE KAMERA PARKIMI,XHAMA TE ZINJ,SEDILJE ELKETRIKE ME NGROHJE,KLIMA BIZONALE,XENON/BIXENON,RADIO-CD-NAVI-AUX,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,KOMPIUTER BORDI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ETJ,ME DOKUMENTACION TE PAGUAR,240.000 KM ORIGJINALE AUDI CMIMI:7900 EURO INF:0684161077 BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077