Audi A4 2006 2.0 Naftë Automat

4,300 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Univerzal
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

📂Viti 2006 📂Model Europian(Nga Italia) 📂Motorr 2.0 TDI Naftë 📂Kambio Automatike 📂Me 198 Mijë Kilometra 📂Sedilje Lëkure Ngjyrë E Zezë E Shumë E Pastër 📂Sistem ESP 📂Radio Origjinale E Audit 📂Pasqyrat Me Palosje 📂4 Xhamat Elektrik 📂Larje Fenerësh 📂Fenere Me Lupa Dhe Me Fenerë Mjegulle 📂Komanda Në Timon Dhe Marrshe Në Timon +/- 📂Klima Auto Me 2 Zona 📂Mbështetëse Dore Para-Mbrapa _Është Një Makinë Në Gjendje Shumë Të Mirë Motorrike,Gjenerike Dhe Estetike _Makina Është E Doganuar Dhe Gati Për Targa _Cmimi:4800€ Numri Kontaktit:0697864191 Vendodhja:Tek Autostrada Tiranë-Durrës Auto Blevis Tek Ne Gjeni Lloje Të Ndryshme Makinash Për Shitje.Gjithashtu Kemi Edhe Pjesë Pothuajse Për Çdo Lloj Makine. Kemi Facebook Dhe Instagram: Auto_Blevis (Në Instagram) Auto Blevis (Në Facebook) Ndodhemi Në Autostradën Tiranë-Durrës(Përballë Firmës Dekoll) Na Kontaktoni Në Numri:0692022666 (Për Pjesë Makinash)0697864191(Për Makinat Në Shitje) Ju Mirëpresim!😊 Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada TR-DR, perballe firmes Dekoll Tregoje në hartë 0697864191 Auto Blevis Tek Ne Gjeni Lloje Të Ndryshme Makinash Për Shitje.Gjithashtu Kemi Edhe Pjesë Pothuajse Për Çdo Lloj Makine. Kemi Facebook Dhe Instagram: Auto_Blevis (Në Instagram) Auto Blevis (Në Facebook) Ndodhemi Në Autostradën Tiranë-Durrës(Përballë Firmës Dekoll) Na Kontaktoni Në Numri:0692022666 (Për Pjesë Makinash)0697864191(Për Makinat Në Shitje) Ju Mirëpresim!😊 Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada TR-DR, perballe firmes Dekoll Tregoje në hartë 0697864191 Auto Blevis

Kontakti

Cel: 0697864191