Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7,300 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A4
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Full Option, 143 Kuaj Fuqi Kamio Automatike 8G +/- 189.000Km Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 16R, Goma 90%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale Auto, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike & me Palosje, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Isofix, 2 Porta 12V, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS Sherbimet te perfshira Per me shume informacion kontaktoni 0695444411 E beni tuajen per vetem 7300Euro DOGANA E PAGUAR

Kontakti

Cel: 0695444411

WhatsApp: 0695444411