Audi A5 viti 2012...motorri 2.0 benzin

11,600 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Fier
Marka Audi
Modeli A5
Struktura Kаbriolet
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

Shitet super audi A5 ne gjendje shum te mir cdo sherbim i kryer ne koh...viti 2012..letrat te sapo prera per 1 vit..motorri 2.0 Benzin ..i pershtatshem per impiant gazi..makina esht super full dhe shum E shpejt..per me shum Info kontakt ne cell...flm Auto ferko Shit-blerje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë Auto ferko Shit-blerje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë Auto ferko

Kontakti

Cel: 0693113114