AUDI A6 3.0 NAFTE. AUTO INGROSSO

5,700 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli A6
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

AUDI A6 3.0 Nafte KAMBIO AUTOMAT VITI 2006 250.134 kilometra originale Modeli S-Line Opsionet Navigator i Madh,Tapiceri lekur SPORTLINE,Klima Para dhe mbrapa,Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal Audi,xhama te zinj,4 xhama Elektrik,pasyra elektrike me mbyllje,fener me xenon,stopat e pasme me LED,Airbag (srs) abs,esp, 2 celesa. Etj..... E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊 Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8 Tel:0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO

Kontakti

Cel: 0695564550