Audi A6-3.0 Nafte Quattro

5,900 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A6
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Gjelbër

✅5900€✅ Audi A6 Viti 2005 Automat Motorr 3.0 Nafte Km 220 Liber Servisi Quattro 4X4 Marsha ne timon Sedilet me memorje Pasqyrat me palosje Sallon bezhe shum te paster Xhama te zi Drita kseno bikseno Makina esht ne gjendje perfekte si motorre dhe estetike Me dogane te paguar Cel 0696172934 Auto Zone Vetura Shitje Makinat Ndrrime Makina te importuara nga jashte Vendodhja Tirane,Mezeze-Rruga per Top Channel Cel 0696172934 Cel 0693910515 Vizitoni faqen e biznesit tonë Sulejman vokshi Tregoje në hartë 0696172934 https://www.instagram.com/p/CIdrVaylOFX/?igshid=leoh9uz8x312 Auto Zone Vetura Shitje Makinat Ndrrime Makina te importuara nga jashte Vendodhja Tirane,Mezeze-Rruga per Top Channel Cel 0696172934 Cel 0693910515 Vizitoni faqen e biznesit tonë Sulejman vokshi Tregoje në hartë 0696172934 https://www.instagram.com/p/CIdrVaylOFX/?igshid=leoh9uz8x312 Auto Zone Vetura

Kontakti

Cel: 0696172934