AUDI A6 BENZINE GAZ

6,200 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 299999 km
Qyteti Kavajë
Marka Audi
Modeli A6
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Kafe

🔹AUDI A-6 🔹2.4 BENZIN+GAZ 🔹IMPJANT PRINS SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI 🔹VITI PRODHIMIT 2005 🔹KAMBIO AUTOMATIKE 🔹KM 272000 ORIGJINALE 🔹CLIMA BI ZONE 🔹SENDILJE ME NGROHJE 🔹GOMA TE REJA 🔹TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA 🔹MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE 🔹MUNDESI NDERRIMI 🔹NR KONTAKTI 0693897401 AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO

Kontakti

Cel: 0693897401