AUDI A6 S LINE 2016 QUATTRO

28,500 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A6
Struktura Univerzal
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

- Audi A6 3.0 BITDI QUATTRO - Prodhim 2016 - 272 HP - Nafte - S Line - Disqe 19 origjinale nga fabrika. Look S Line i jashtem. - 128K Kilometra - Fenera Led Full - Timon lekure origjinale me vrima S-line - Sedilje elektrike me ngrohje S-line gjysem lekure dhe gjysem kamosh (Alcantara). - Full kasko deri në maj 2021 - 28500 Euro +0693086453 (Anglisht)

Kontakti

Cel: 0693086453

WhatsApp: 0676404280