AUDI A6 S LINE FULL SUPER GJENDJE

18,000 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 99999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A6
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ AUDI A6 ✏ 2.0 NAFTE ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2016 ✏OPSIONET -KEY LES GO- START STOP-MBYLLET HAPET ME SHENJ GISHTI CELS NE XHEP- AUTO HOLD- DRITA KSENO BIKSENO KTHEHEM SIPAS KTHESAVE - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE SUPER -LIMITATOR SHPEJTESIE-NAVI CD-AUX-USB- TIMON MULTIFUNKSIONAL-MARSHA NE TIMON-KOMANDA NE TIMON+ MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKURE KAFE SHUM TE PASTER-SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE + THYERJE- XHAMAT E ZINJ PLUS PERDE ELEKTRIKE- SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL - DISQE ALUMINI S LINE PLUS 4 GOMA TE REJA PILOT SPORT MICHELIN 100 % - DHE SHUM OPSIONE TE TJERA .... ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 22000 euro okazion ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622