Audi A8 3.0 TDI Quattro

31,000 EUR

Viti 2015
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli A8
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

• Audi A8 3.0 TDI Quattro • Viti 2015 • Km. 189.000 • Me Dogane Te Paguar • Cmimi 31.000€ (Me TVSH) •Dritat Full Led Matrix •360’ Kamera •Ambient Light •Navigator Multifunksional 3d Map •Clima Tronic x2 •Bose Sound System •Voice Control •Distronic •Blind Spot Assist •Auto Hold Assist •Distance Warning System •Lane Assist •Sediljet Me Ngrohje Para Mbrapa •Sediljet Me Memorie •Xhamat Termik + Perde Origjinale •Engine Start-Stop •Soft Close •Bagazhi Elektrik + DTU Hand Free •Sensor Parkimi Para Mbrapa •Sensor Drite dhe Shiu •Pasqyrat Elektrike Me Palosje •Isofix •Disqet 20 •Full Opsion Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347