Audi a8 3.0 tdi

31,000 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A8
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Blu

Audi A8 3.0 tdi Viti 2014 140 mij kilometra Me dogane Cmimi 32.000€ i diskutueshem Mundesi nderrimi 0672020030 Auto Ersi Shitje-Blerje-Nderrime Automjetesh. Cmime Okazion!! Makina nga brenda dhe jashte vendit nga te gjitha llojet: Itali ,Gjermani ,Zvicer. Nr kontakti: 0672020030 0696090001 Ad Kamez (500m posht bashkise) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane -Kamez Tregoje në hartë 0672020030 https://www.facebook.com/autoersi/ Auto Ersi Shitje-Blerje-Nderrime Automjetesh. Cmime Okazion!! Makina nga brenda dhe jashte vendit nga te gjitha llojet: Itali ,Gjermani ,Zvicer. Nr kontakti: 0672020030 0696090001 Ad Kamez (500m posht bashkise) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane -Kamez Tregoje në hartë 0672020030 https://www.facebook.com/autoersi/ Auto Ersi

Kontakti

Cel: 0672020030