Audi A8 L matrix me letra te paguara per nji vit

35,000 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A8
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf,Porsche mund te na vizitoni ne Facebook ose instagram VINIMOTORS 99 Faleminderit pranojm dhe me nderim Vini Motors 99 Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Vangjel capo Tregoje në hartë 00355692020306 Vini Motors 99 Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Vangjel capo Tregoje në hartë 00355692020306 Vini Motors 99

Kontakti

Cel: 00355692020306