AUDI A8

22,000 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A8
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Motorr 4.2 benzin Kamera mbrapa Night vision Sensor parkimi Sendilje me masazh Sendiljet me memorio Dizanj sendiljet Sendilje me ngrohje dhe ftohje Sinjale ne pasqyre kur te parakolojne qe te sinjalizon Dritat bixenon

Kontakti

Cel: +355696455555

WhatsApp: +355686338740