Audi A8L 2015

38,000 EUR

Viti 2015
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A8
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Audi A8L 2015 me 150.000 km origjinale, me dogane te paguar, dokumenta te paguara per 1 vit, targe e personalizuar, te gjitha sherbimet e kryera tek Audi. Disponon distronik, lane warning, kamera 360 grade,xhama te zi te certifikuara para dhe mbrapa, dyer me thithje etj... Shitet ose nderrohet 38.000 Euro

Kontakti

Cel: 00355696090007

WhatsApp: 00355699150768