AUDI Q 5 S LINE QUATTRO 2.0 TDI

29,000 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Marka Audi
Modeli Q5
Struktura SUV
Targa Shqiptare

AUDI Q 5 , S LINE, QUATTRO, 2.0 TDI Full Options, S-line brenda dhe jashte, Sedilje comfort me levizje elektrike dhe memorie, me ngrohje, panoramik i plote, dritat Led, Start/stop Paketa sportive, Navigator, Sensor parkimi Euro 5, Klima control 3-zona, Disqe alumini Kompjuter Bordi, ABS dhe ESP, perde origjinale, liber sherbimesh, gjendje shume e mire, taksat e paguara deri ne shkurt 2021.

Kontakti

Cel: 0682021429