Audi Q5 2.0 Benzine-Gaz Automat -12

15,500 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 4999 km
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli Q5
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Blu

Audi Q5-2.0 Benzin-Gaz Quatro , Viti Prodhimit 2012 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure bezh , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , tavan xhami panorama , drita FULL LED , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—15.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363