Audi Q5 3.2 Benzine Automat -11

14,500 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli Q5
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Audi Q5-3.2 Benzin Quatro , Viti Prodhimit 2011 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure bezh , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , drita FULL LED , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini + 4 goma te reja, me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumeta te vlefshme deri ne qershor 2021, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cdo lloj prove.. Cmimi—14.500 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363