AUDI TT VITI 2000 1.8 BENZINE GAZ KABRIOLET

4,400 EUR

Viti 2000
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli TT
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E gjelbër

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te sapo paguara per nje vit deri 29-09-2018, viti prodhimit 2000, motorr 1.8 benzine turbo, kambio manuale 6 marshe, klima, xhama elektrik, kabriolet etj Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme... Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj... NUK BEJME NDERRIME Na vizitoni ne website: http://automixtirana.al Instagram: https://www.instagram.com/auto.mix.tirana Facebook: https://www.facebook.com/AutoMixTirana NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT AUTO-MIX-TIRANA Shitje makinash te perdoruara te te gjitha markave Vizitoni faqen e biznesit tonë rruga qemal stafa 42 tirane Tregoje në hartë 0695500905 AUTO-MIX-TIRANA Shitje makinash te perdoruara te te gjitha markave Vizitoni faqen e biznesit tonë rruga qemal stafa 42 tirane Tregoje në hartë 0695500905 AUTO-MIX-TIRANA

Kontakti

Cel: 0695500905

Viber: 0695500905

WhatsApp: 0695500905