AUTO ESEM . ML. SEDILE FTOHJE MASAZH PREMIUM.

22,999 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli ML 350
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Ml 350 DIESEL. SEDILE ME FTOHJE DHE NGROHJE. AMG LUK. TAVAN PANORAMIK. SEDILE ME MASAZH. KROSKOT ME QEPJE. TAPICERI NGJYRE KAFE. DVD VIDEO. KAMERA. NDEZJE ME GISHT. MAXI FULL. ⭐️⭐️. ML. GL. GLE. GLK. S KLAS. E KLAS. B KLAS. C KLAS. V KLAS. AUDI. BMW. RANGE ROVER. LAND ROVER. PORSCHE. CAYENE. VW. TUAREG. GOLF. PASSAT. ETJ. ESEM Motors Shitje maqina Vizitoni faqen e biznesit tonë rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane Tregoje në hartë 0695220517 ESEM Motors Shitje maqina Vizitoni faqen e biznesit tonë rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane Tregoje në hartë 0695220517 ESEM Motors

Kontakti

Cel: 0695220517