AUTO ESEM . S 500. 110 MIJE KM. LIMITED EDITION

50,000 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Modeli S 500
Struktura Kupe
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

S 500 COUPE. 110 Mije KM me garanci noteriale. Suupeeer e Paster dhe Suupeer Full. Makina nuk eshte perdorur kurre ne dimer. Nuk ka asnje pike ndryshk ne asnje centimeter te sajen. Nuk eshte lyer kurre ne asnje centimeter te saje. Tapiceri me Qepje me Dore ( origjinale te fabrikes), Tavani Kamosh ( origjinal i fabrikes), Dyer me Thithje, Feneret Xenon, Feneret me Larese dhe Fshirese Femeresh, Sensore Parkimi, Perde ( Elektrike, origjinale e fabrikes), Sedilet me Ngrohje, Timon Druri, Telefon makine ( origjinal), Pasqyra me Palosje, Baxha Xhami, Clima Digitale, Xhamat te gjitha me nuanca ( origjinale te fabrikes), Bagazh me Buton. Makina eshte si te ishte prodhuar sot . Çdo gje e ka origjinale dhe te pa prekur kurre. Sa me siper mbajme pergjegjesi. Çmimi eshte i pa negociueshem fare.SLLON, ML, EKlas, S Klas, SEL, GL, CL, GLE, Range Rover, Land Rover, Audi, VW, Toyota, ESEM Motors Shitje maqina Vizitoni faqen e biznesit tonë rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane Tregoje në hartë 0695220517 ESEM Motors Shitje maqina Vizitoni faqen e biznesit tonë rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane Tregoje në hartë 0695220517 ESEM Motors

Kontakti

Cel: 0695220517