AUTO ESEMPeugeot 66 MIJE KM ORIGJINLE. AUTOMATIKE. SENSORE

3,999 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 64999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Peugeot
Modeli 307
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Peugeot 307 Automat, Sensore Parkimi, Gjendie Super Super e Paster. Letrat per 1 vit te paguara. 1 dore e punuar. Blere e re tek Peugeot Albania. Rrip faze eshte bere para 2 mije km, vaj dhe fitra te bera, tamburo dhe ferrota te reja, gomat mischelin 90/, tapiceria eshte sikur te ishte me 0 km, nuk ka pasur kurre aksidente, xhami i pare fotokromatik. Kilometrat jane me garanci. Dhe kollaj te verifikueshme se sherbimet i jane bere tek Peugeot Albania. esem motors ESEM Motors Shitje maqina Vizitoni faqen e biznesit tonë rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane Tregoje në hartë 0695220517 ESEM Motors Shitje maqina Vizitoni faqen e biznesit tonë rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane Tregoje në hartë 0695220517 ESEM Motors

Kontakti

Cel: 0695220517