BENZ C220 AUTOMAT AVANTGARDE 2008 8199 EURO

8,199 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli C 220
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

MERCEDES-BENZ C220,2.2 NAFTE,AUTOMAT,12/2007 MODEL 2008,AVANTGARDE,XENON,SENSORE PARKIMI NAVIGATOR-CD-AUX,KLIMA 3 ZONALE,SEDILJE ME NGROHJE,KOMANDA NE TIMON,DRITA AUTO,PILOT AUTOMATIK,KOMPIUTER BORDI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,SINJALE TEK PASQYRAT,AUDIO HARMAN KARDON,ETJ 215.000 KM ME DY CELESA DOKUMENTACION I PAGUAR,SHERBIME TE KRYERA INFO:0684161077 Cmimi:8199 EURO BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077