BENZ C220 CDI AUTOMAT 2005 FACELIFT 4999 EURO

4,999 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli C 220
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

MERCEDES-BENZ C220 CDI,2.2 NAFTE,AUTOMAT, VITI 09/2004 MODEL 2005,KLIMA BIZONALE,KOMANDA NE TIMON,RADIO-CD,DRITA AUTO,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIK,ARMREST,KOMPIUTER BORDI,SINJALE TEK PASQYRAT ETJ E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA,2 CELESA 213.000 KM LIBER SHERBIMI DHE T.U.V GJENDJE PERFEKTE CMIMI:4999 EURO INF:0684161077 Na ndiqni ne facebook instagram BULEVARDI_AUTO BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077