BENZ E 250 CDI 2010 AUTOMAT LOOK AMG NAFTE

11,400 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli E 250
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

MERCEDES BENZ E250 CDI ( NAFTE ) 🟢 BITURBO 🟢 LOOK AMG 🟢 VITI 2010 🟢 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC 🟢 VAJ-FILTRA TE SAPO NDERRUARA , 🟢 SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - SALLON I ZI LEKURE - SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 🟢 FENERE XENON - CD - KLIMA - SPEED LIMIT - KOMPJUTER BORDI - ESP - OPSIONE NE TIMON - 🟢 GOMA 100% TE REJA TE SAPOMONTUARA - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE ETJ .... DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE NENTOR 2020 , NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ✅ 2 CELESA ORIGJINAL. CMIMI : 11.400 EURO 📞 0692765740 📞 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Hoxha Tahsin.Tek pazari i ri. Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Hoxha Tahsin.Tek pazari i ri. Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740