Benz S-Class AMG Look 320 CDI Nafte Automat Luxury

15,000 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Elbasan
Modeli S 320
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

- Mercedes Benz S-Class - Look S63 AMG origjinal fabrike - 320 CDI Nafte (pa taks lluksi) - Automatike 7G-Tronic me marsha ne timon F1 (+/-) - Makina ka Stage 1 (dbf off, egr off) - Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manual) - Baxho Xhami - Viti 2008 - 224 808 KM - Ngjyra e zeze perle e personalizuar - Sensor dritash - Sensor shiu - Sensor parkimi - Kompjuter bordi multifunksional - Komanda ne timon - Kompjuter i cili tregon makinen 3D, dhe mundeson kontrollin e opsioneve te makines - Bord elektrik i levizshem me ane te butonave - Klima dixhitale bizonale - Sobe e cila sherben per te mbajtur motorrin e ngrohte ne dimer - Dyer me thithje - Bagazh me thithje - Kroskot druri origjinal - Interiori "Luxury Desing" , ngjyre vishnje shume e paster - Sendile me levzije elektrike - Sendile me fryrje-shfryrje - Timon me levizje elektrike - Pasqyra elektrike - Sistem muzike shume te paster - Navigator funksional, AUX, MP3, CD, Memory Card, Telephone funksional - Airmatic i kontrollueshem (Suspensioni ulet dhe ngrihet sipas deshires ose terrenit) - Tamburet e frenave me vrima - Fenere Xeon-Bi Xeon (Full led) adaptive qe kthehen sipas timonit - Stopat mbrapa me pika (2012) - Marmita origjinale AMG me zhurme - Larje e xhamit te parme me ngrohje - Xhama te zinj - Xhami para me nuance lejla - Disqe 19” AMG, me goma te reja 100% - Me dokumenta te paguara deri ne Shtator 2020, bashke me siguracion! - Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove! - NR CEL✏️ 069 30 88 995 - Cmimi✏️ 15000 EURO i diskutueshem pasi te shikohet makina nga afer, mundesi nderrimi!

Kontakti

Cel: 069 30 88 995