BMW 116

1 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Marka BMW
Modeli 116
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

🔸Marka :Modeli:🔛BMW 116🇨🇭🇨🇭 🔸VitiProdhimit:🔛2006 🔸Kilometra:🔛210000 🔸Kambio:🔛Manuale 🔸Motorr:🔛1.6 benzin 💸Cmimi:🔛 i dikutueshem 🔸Opsione:🔛Shitet bmw 116 1.6 benzin teper ekonomike pranon 100% gazin e sapo ardhur nga 🇨🇭 ne gjendje perfekte 210000 km origjinale me liber servisi Opsionet shtes :Star Stop,M pacet sedilje indivudual me fryrje shfryrje timon M Sensor parkimi mbarpa sensor shiu sensor dritash radio cd aux mp3 kondicioner ABS ESP SRS xhamat te zinj origjinal cmimi i diskutueshem 📲Nr Cel:🔛 0692218106📍Vlore:🔛 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto

Kontakti

Cel: 0692218106