BMW 118D AUTOMATIKE VITI 2008 GERMANY

6,700 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 118
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

shes bmw seria 1, 1.8 nafte,e ardhur nga gjermania,me dogane+targa te paguara,kambio automatike,klima tronic,ngrohje sediljesh,navigator,aux,usb,bluetooth,sallon lekure,opsione ne timon,start&stop,kompjuter bordi,4 xhama elektrik+pasqyra elektrike,panorama( baxha),sensore parkingu para+mbrapa,fenere xenon bi xenon+larje feneresh,drita+fshirse automatike,etj........ A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602

Viber: 0692120602

WhatsApp: 0692120602