Bmw 120 seria 1 Automatike

4,200 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Marka BMW
Modeli 120
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

Bmw seria 1 // motori 2.0 benxin // viti prodhimit 2005 // 240 mij kilometra me liber sherbimi // importuar nga zvicra // kambio automatike // sensor parkimi // sallon lekure sedile me ngrohjel / pilot automatik // hapse xhami siper || 2celsa // cmimi 4200euro me dogane te paguar 0694708888 cmim i disk ... Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888