BMW 320D AUTOMATIKE VITI 2012 GERMANY

12,990 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 320
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

shes bmw seria 3,e sapoardhur nga gjermania,me doagne te paguar,2.0 nafte,kambio automatike,klima tronic,ngrohje sediljesh,radio cd,mp3,navi,aux,bluetooth,opsione ne timon,kompjuter bordi,abs,esp,sport comfort,eco sistem,xhama elektrik,pasqyra elektrike,drita+fshirse automatike,sensore parkingu para+mbrapa,2 celsa me pult,fenere Led,larje feneresh,goma te reja,etj....... VITI - 2012 KM- 220.000 CMIMI -13500€ A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602

Viber: 0692120602

WhatsApp: 0692120602