Bmw 328 Benzine Automat -12

14,500 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 328
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

BMW 328 Benzine (2.0), Viti Prodhimit 2012 , Fiket ne semafor , kamio automatike + tronik , disqe alumini M, goma te reja , klima tronik , cd player , aux , bluetooth , sendilje lekure bezh , tregues kilometrazhi ne xham , sendilje me ngrofje+memorje , kseno bi kseno , timon me ngrofje , xhama te zinj origjinal , xhamat e pare me leje, baxha xhami , sensore prkimi , kamer parkimi 360 grad , komando ne timon , ndezje me START-STOP , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-14.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet.... Cel-0682036363 -Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363