Bmw 525 Automat

5,200 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 525
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Bmw 525 Viti 2004 Automat Motorr 2.5 Nafte Km 220 mij Liber sherbimesh Gri Metalizzato Sensor parkimi Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike Me dogane te paguar Cel 0696172934 Auto Zone Vetura Shitje Makinat Ndrrime Makina te importuara nga jashte Vendodhja Tirane,Mezeze-Rruga per Top Channel Cel 0696172934 Cel 0693910515 Vizitoni faqen e biznesit tonë Sulejman vokshi Tregoje në hartë 0696172934 https://www.instagram.com/p/CIdrVaylOFX/?igshid=leoh9uz8x312 Auto Zone Vetura Shitje Makinat Ndrrime Makina te importuara nga jashte Vendodhja Tirane,Mezeze-Rruga per Top Channel Cel 0696172934 Cel 0693910515 Vizitoni faqen e biznesit tonë Sulejman vokshi Tregoje në hartë 0696172934 https://www.instagram.com/p/CIdrVaylOFX/?igshid=leoh9uz8x312 Auto Zone Vetura

Kontakti

Cel: 0696172934