Bmw 525 Nafte Automat - 06

5,300 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 525
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Blu

BMW 525 Nafte , Viti Prodhimit 2006 , sallon lekure , drita kseno , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , sensore parkimi , sensor dritash , sensor shiu , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-5.300 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363 Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363