BMW 525 XD 2008 NAFTE AUTOMAT LEKURE ETJ

7,900 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 525
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

BMW 525XD TOURING ✅VITI 2008 / DAL NE QARKULLIM NE 2010 ✅MOTORRI 3.0 NAFTE 4X4 PA TAKSE LUKSI ✅KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅KM 203.000 TE VERIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : START&STOP - NAVIGATOR - CD DVD AUX - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - SALLON LEKURE OPSIONE NE TIMON - ESP , DTC - XHAMA TE ZINJ - KLIMA - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 7900 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ AUDI A3 , A4 , A5 , A6 , A7 , A8 , Q5 , Q7 , Q8 - MERCEDES BENZ EVO , E CLASS , C CLASS , A CLASS , B CLASS, S CLASS , ML , GL , GLE , CLA , CLS , CLK , GLA , GLC , GLK - BMW SERIA 5 , SERIA 3 , SERIA 7 , 730 , 530 , 740 , 735 , 535 , 330 , 335 , X6 , X3 , X1 , X7 , X 4 VOLKSWAGEN GOLF , PASSAT , PHAETON , TOUAREG , JETTA , GOLF 5 , GOLF 6 , GOLF 7 , BORA , JETTA , POLO , TIGUAN - ALFA ROMEO - CHERVOLET - CHRYSLER FORD FOCUS , FORD C MAX , S MAX , FORD FIESTA , FUSION - FIAT 500 , FIAT TIPO . FIAT SEIDICI - MITSUBISHI COLT , PAJERO , SPACE STAR - NISSAN ALTIMA , MICRA , ALMERA , QASHQAI +2 , X TRAIL - OPEL ASTRA , CORSA , INSIGNA , ZAFIRA , PEUGEOT 1007, 107 , 206 , 204 , 2008 , 307 , 308 , 5008 , 607 RENAULT CLIO , MEGANE , SCENIC , KANGOO , MODUS , LAGUNA - SMART , SUBARU , SUZUKI , SKODA - TOYOTA YARIS , RAV4 , COROLLA , AURIS , IQ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740

Viber: 0692765740

WhatsApp: 0692765740