BMW 525D F10 AUTOMATIKE VITI 2010 GERMANY

10,900 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 525
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Kafe

shes bmw seria 5 F 10, 525 nafte,2993cc,kambio automatike,auto hold,klima tronic,navigator,aux,usb,start&stop,opsione ne timon,pilot automatik,kompjuter bordi,sallone lekure,sedilje elektrike,xhama elektrik+pasqyra elektrike+palosje,drita+fshirse automatike,xhama te homologuar (fabrikisht),sensore parkingu para+mbrapa+kamera,larje feneresh,etj......... A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602

Viber: 0692120602

WhatsApp: 0692120602